whatsapp

Cepli Dosya Fiyatları neye göre belirlenir, Firmam için nasıl fiyat teklifi alabilirim diye düşünüyorsanız, bu içeriği sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Rekabetli iş dünyası içerisinde firmaların kurumsal kimliğini yansıtan ve profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayan bir araçtır. Promosyon için oldukça etkili olan Sunum Dosyaları şirket çalışanlarının sözleşme, evrak, sunum materyalleri gibi dokümanları taşımaları için kullanılır. Üzerine şirket logo, marka ve kimlik baskılarınızı yaptırdığınızda işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımış olursunuz.

SUNUM DOSYASI BASKI ÇEŞİTLERİ NELERDİR

Promosyon için oldukça önemli olan sunum dosyaları, Toplantı ve görüşmelerinizde firma reklamınızı da yapmış olursunuz. isminden de anlaşılacağı gibi birden fazla bölümü bulunan bir dosyadır. Cepli dosya baskı çeşitleri:

  • Klasik ,
  • Çift cepli
  • Cebi yan tarafta olan
  • Körüklü
  • Amerikan Bristol
  • Özel kesimli dosyalar gibi çeşitleri vardır.

Bu özelliklerin hepsi cepli dosya fiyatları konusunda direk etkilemektedir. bunların dışındaki sunum dosyası modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

CEPLİ DOSYA ÖLÇÜLERİ

Cepli dosya ölçüleri için ürünler: A4 kâğıdın rahat sığacağı ölçü birimi 21,6 cm x 31,6 cm ‘dir. Bu standart dosyanın ebatıdır. Aynı zamanda özel kesimli şablonumuzun ebatı ise: 21,8 cm x 30,5 cm’dir. Cepli dosyalar firmaların istekleri doğrultusunda ebatları farklı olabilmektedir. Kağıt gramajları genelde 250gr amerikan bristol ve 350gr mat kuşe kağıt olarak yapılmaktadır. Promosyon için oldukça etkilidir.